Özel fiyatlı chip tuningi: İkinci el test edilmiş PowerControl

Bu şekilde PowerControl chip tuningimizle %25 tasarruf edebilirsiniz

Artık performans bakımından güçlü PowerControl ilave kontrol ünitemizi ikinci el test edilmiş System olarak da sipariş edebilirsiniz. Bunlar indirimli fiyatlı, geri gönderilen veya paketi açılan ürünlerdir. Tüm ikinci el test edilmiş performans artışı sistemlerimize %25 indirim sağlıyoruz - mevcutluk durumuna göre ve stok bitene kadar! Kullanılmış bir PowerControl sistemini satışa sunmadan önce sistemi, DTE'nin kalite standartlarını yerine getiren katı bir test sürecinden geçiriyoruz. 

  • Tamamen işlevsel ve test edilmiş
  • Yeni gibi: DTE PowerControl ile %30'a kadar Daha yüksek performans
  • 12 aylık tam garanti
  • Ürün üzerine tam garanti
  • Geliştirilmiş araç garantisi dahil
  • TÜV parça onayı dahil, aracınız için mevcut olduğu sürece*


Hemen e posta yoluyla talepte bulunun
 

Chip tuning mağazamızdan güncel örnekler

PowerControl performans artışı için teklifimiz çok geniş. Dizel ve benzinli motorlar için chip tuningi aynı zamanda yakıt tasarrufu yaparak yakl. %30'luk bir performans artışı sağlar. Geri gelen veya ikinci el test edilmiş chip tuningi sistemlerini özellikle şu modeller için bulabilirsiniz:

BMW 3 serisi chip tuningiListe fiyatı: 699 €
İndirimli fiyatı: 524,25 €
Audi A4 chip tuningi özel fiyatListe fiyatı: 549 €
İndirimli fiyatı: 411,75 €
VW Beetle motor modifikasyonuListe fiyatı: 399 €
İndirimli fiyatı: 299,25 €


İkinci el test edilmiş PowerControl sipariş edin - işte böyle:

Adım 1: Bize e posta yoluyla talepte bulunun
[email protected] adresine üretici, model, motor ve model yılından oluşan araç verilerini içerin bir e posta gönderin (örn. Audi, A3, 1.4 TFSi, 2014). Alternatif olarak bize araç ruhsatındaki HSN/TSN numaralarını da gönderebilirsiniz. Veya kolayca mağazamızdan araca özel PowerControl ürün sayfasının bağlantısı.

Adım 2: Mevcutluk durumunu kontrol ederiz
E postanız bize ulaştıktan sonra ikinci el test edilmiş bir PowerControl sisteminin mevcutluk durumunu konmtrol ederiz. Aracınız aralarında mı? Sonra, ikinci el test edilmiş PowerControl'unuz için tarafımızdan kişisel %25'lik indirim kodunuzu alırsınız!

Adım 3: indirim kodunuzu kullanın
Hemen Online mağazamızdan uygun chip tuninginizi seçin. Ardından alış veriş sepetinde indirim kodunuzu girip, indiriminizi kullanabilirsiniz. Örnek: Audi A3 1.4 TFSI model yılı 2014 için chip tuningin fiyatı 137,25 EUR düşer. Yani sıfır fiyatı 549 EUR olan sistemin, ikinci el test edilmiş sistem fiyatı 411,75 EUR* olur.

İkinci el test edilmiş ürünler geri gelen Tuning-Box'lar, teşhir ürünler veya iadelerdir. Bu durumda genelde "B ürünü" tabiri kullanılır.
* İkinci el test edilmiş ürünler için maalesef ücretsiz montaj veya yerinizde montaj servisi sunamıyoruz.