Montaj bu şekilde gerçekleştirilir

Üç seçenek - iyi bir sonuç

 

1. Kendiniz monte edin

PowerControl, kendi başınıza hızlı monte etmek için uygundur. Birlikte teslim edilen ve ayrıntılı şekiller içeren montaj kılavuzu yardımıyla montaj, adım adım gerçekleştirilir. Orijinal soket bağlantı sayesinde bu, kısa sürede tamamlanır.

Hiçbir özel alete, lehim işlerine veya benzerine ihtiyacınız yok. Sistemler ilgili araç tipine uygun olarak tasarlanmıştır ve başka manuel ayar gerektirmez. Video kanalımızda da, hızlı bir ilk izlenim edinmenizi sağlayan örnekler bulabilirsiniz.
 

2. DTE'de ücretsiz montaj

Montajı memnuniyetle sizin için yaparız - ücretsiz - doğrudan Recklinghausen'de bulunan DTE Systems'de. Pazartesi ile Cuma günleri arasında saat 8.30 ve saat 17 arasında ve Cumartesi günleri saat 8.30 ila 13.30 arasında randevu alın.

3. Mobil yerinde montaj servisi

Yanınıza da geliyoruz! Bunun için yerinizdeki montaj servisini kullanın. 49,- € (KDV dahil) sabit montaj fiyatı olarak bu servisi tüm eyalet içinde sunuyoruz. Mobil atölyemizle ekibimiz sizi ziyaret eder ve tüm uzman montajı gerçekleştirir.

İz bırakmadan geri dönüş

Kolay montaj - standart duruma kolayca geri dönüş. İz bırakmadan geri dönüşü de, örneğin aracınızı değiştirdiğinizde kendiniz veya Recklinghausen'deki DTE'de gerçekleştirebilirsiniz.