Montaj bu şekilde gerçekleştirilir

3 seçenekli montaj işlemi

 

1. Kendiniz monte edin

PowerControl ve PedalBox hızlı ve kolay bir şekilde kendi başınıza monte edilebilir. Kutu içeriğinde bulunan detaylı montaj kılavuzu ile dakikalar içerisinde aracınızın performansını arttırmak çok kolay. Soketten sokete bağlantı ile gerçekleştirilen kurulum, herhangi bir hatalı işlem yapmanıza izin vermez.

Video kanalımızda PowerControl montajının nasıl yapılacağına dair videolu anlatımlarımız da mevcuttur.
 

2. Ücretsiz montaj seçeneği

Montaj işlemi ile kendiniz uğraşmak istemiyorsanız eğer Power Control montajınızı biz sizin için ücretsiz olarak yapıyoruz. Türkiye geneli 150’yi aşkın noktada sizlere bu hizmeti sunmak bizim için büyük bir ayrıcalıktır. Ücretsiz montaj için çağrı merkezimizi arayabilir ve randevu alabilirsiniz.

3. Mobil montaj seçeneği

Henüz Almanya’da geçerli olan bu sistem için Türkiye’de yaygın servisimiz şu an bulunmamaktadır. Bu servisten 49 Euro karşılığında sadece Antalya’da hizmet alabilirsiniz. Önümüzdeki günlerde Türkiye geneli mobil montaj seçeneği devreye girecektir.

İz bırakmadan geri dönüş

Kolay montajı olduğu gibi Power Control’ün aynı kolaylıkta demontajı da yapılabilmektedir. Aracınızı değiştirdiğiniz takdirde veya Power Control’ü kullanmak istemediğiniz takdirde aracınızı yine eski orijinal haline getirmek dakikalarınızı almayacaktır. İster kendiniz isterseniz de biz size bu konuda da yardımcı olmaktayız.

Üç seçenek - iyi bir sonuç

 

1. Kendiniz monte edin

PowerControl, kendi başınıza hızlı monte etmek için uygundur. Birlikte teslim edilen ve ayrıntılı şekiller içeren montaj kılavuzu yardımıyla montaj, adım adım gerçekleştirilir. Orijinal soket bağlantı sayesinde bu, kısa sürede tamamlanır.

Hiçbir özel alete, lehim işlerine veya benzerine ihtiyacınız yok. Sistemler ilgili araç tipine uygun olarak tasarlanmıştır ve başka manuel ayar gerektirmez. Video kanalımızda da, hızlı bir ilk izlenim edinmenizi sağlayan örnekler bulabilirsiniz.
 

2. DTE'de ücretsiz montaj

Montajı memnuniyetle sizin için yaparız - ücretsiz - doğrudan Recklinghausen'de bulunan DTE Systems'de. Pazartesi ile Cuma günleri arasında saat 8.30 ve saat 17 arasında ve Cumartesi günleri saat 8.30 ila 13.30 arasında randevu alın.

3. Mobil yerinde montaj servisi

Yanınıza da geliyoruz! Bunun için yerinizdeki montaj servisini kullanın. 49,- € (KDV dahil) sabit montaj fiyatı olarak bu servisi tüm eyalet içinde sunuyoruz. Mobil atölyemizle ekibimiz sizi ziyaret eder ve tüm uzman montajı gerçekleştirir.

İz bırakmadan geri dönüş

Kolay montaj - standart duruma kolayca geri dönüş. İz bırakmadan geri dönüşü de, örneğin aracınızı değiştirdiğinizde kendiniz veya Recklinghausen'deki DTE'de gerçekleştirebilirsiniz.