DTE'ye hoş geldiniz

Almanya'nın gaz pedalı modifikasyonu ve performans artışı için lider üreticisi

DTE binası chip tuningi

DTE Systems GmbH binek araçlar, ağır vasıtalar ve traktörler için performans artışlarını geliştirir, üretir ve pazarlar. PowerControl ürünüyle motor performansı % 25 ila %30 artar, ve %15'e kadar tüketim optimizasyonu mümkündür. Ağır vasıtalar için PowerControl PDX ile %12'ye kadar azaltılmış yakıt tüketimi mümkün. Ayrıca çiftçiler ve taşeron işletmeleri, %20'lik verim artışı sayesinde, daha yüksek alan üretkenliğine ulaşır.  İkinci bir DTE ürünü ise PedalBox'tur: tüm elektronik gaz pedallı binek araçlar için gaz pedalı modifikasyonu. PedalBox, gaz tepki süresini kısaltır ve yakl. %10 oranında hissedilebilir bir ivmelenme artışı sağlar.

DTE dönüm noktaları

1996 yılında Patrick van Drunen başarılı bir şirketin temelini atmıştır: modifikasyon teknisyeni DTE Systems GmbH firmasını hayat geçirdi ve ilk chip tuningi modülleriyle üretimi başlattı. Birkaç yıl içerisinde müşteri tabanımız, ekibimiz ve üretimiz büyüdü. 2003 yılında geliştirme ve üretim bölümlerimiz, modern Recklinghausen-Ortloh sanayi sitesinde birleşti. 2013 yılında ultra modern yeni yapımızı Maria-von-Linden-Straße'ye taşıyabildik ve bu sayede geliştirme, hazırlama ve lojistik bölümlerini tek çatı altında birleştirdik. Bu esnada, çalışma süreçlerini ve müşteri ihtiyacını en modern şekilde birleştirerek, verimli bir ortam konsepti geliştirdik. MAHA performans test standlarımızla ve üç montaj yerimizle, müşterilerimize modifikasyon atölyemizde en iyi hizmeti verebiliyoruz. Kendi kablo imalatımız ve modül üretimimiz sayesinde, tüm dünyadaki müşterilerimiz için hızlı, esnek ve en üstün kalite standartlarında üretim sağlayabiliyoruz.

Kuruluşumuzdan bu yana uluslararası anlamda da büyüyoruz: güçlü bayi ağımız üzerinden güncel olarak dört kıtada toplam 62 ülkede temsil ediliyoruz. 

2016 yılında İnternetteki varlığımızı müşterilerimiz için geliştirdik. Bu sayede ürünlerimiz, kişisel olarak araç özellikleri uyarınca daha iyi yapılandırılabilir. 

BMW M 235i: Chip tuningPerformans için ekibimiz
Performans test standımızdaPerformans ölçümü ve geliştirme
Performans ölçümü başlıyorTamamlanmış performans iyileştirme

Görevimiz: Güvenle daha yüksek performans

Bizim için iyi bir güvenlik hissi, chip tuningin ayrılmaz bir parçasıdır. Bu yüzden DTE PowerControl performans artışı şimdiden TÜV parça onayı dahil olmak üzere, 3.300 üzerinde araç için mevcuttur. Ayrıca VDAT üyesiyiz ve Otomobil Modifikasyon Birliği'nin yüksek kalite standartları uyarınca çalışıyoruz. 

Yüksek ürün kalitesine örnek olarak ısıya dayanıklı alüminyum gövde, gerçek zamanlı hesaplamalara olanak tanıyan yüksek performanslı işlemciler ve OEM kalitesindeki orijinal soket bağlantılar gösterilebilir. 

DTE kalite yönetimi

Firmamızda her iki yılda bir, RWTÜV Systems GmbH tarafından, ISO 9001 yönergeleri uyarınca bir denetim gerçekleştirilir. Bu onay, modifikasyon sistemlerimiz için Almanya'da ve diğer bazı ülkelerde gerekli TÜV parça onayını sunmak için temel oluşturur.