DTE modifikasyon teknolojisi

Güvenle daha yüksek performans

PowerControl motor yönetiminin merkezi sensörlerine bağlanır. Böylece gelen sinyaller algılanır, optimize edilir ve dinamik bir şekilde kontrol ünitesine aktarılır. Tüm kontrol parametreleri, her performans bölgesinde en iyi şekilde ayarlanır. DTE burada en yeni modifikasyon teknolojilerine oynuyor.

Performans test standımızdaPerformans test standımızda
BMW M 235i: ChiptuningMünferit araçların hassas ayarları
Performans ölçümü başlıyorEn iyi chip tuning sonuçları

Çoklu karakteristik diyagram teknolojisi

Her performans kademesi için karakteristik diyagram.

DTE Systems tarafından geliştirilen çoklu karakteristik diyagram teknolojisinde, gerçek zamanlı olarak beşe kadar kanal optimize edilebilir - İster commonrail olsun veya ister şarj basıncı, turbo basıncı, emme manifoldu basıncı veya hava kütlesi - PowerControl teknolojik açıdan gelişmiş en yeni nesil motorları birden çok boyutlu çoklu karakteristik diyagramı üzerinde, tüm önemli motor parametreleriyle mükemmel şekilde kontrol eder. Ve bunu sürücü tarafından seçilebilir üç adet programa göre yapar: Sport, Dynamic veya Efficiency*.

Dizel partikül filtresiyle uyumlu

Temiz bir performans.

Çoklu karakteristik diyagram teknolojisinin bir diğer avantajı, yasal ve araç için belirtilmiş emisyon değerlerine uyulmasıdır. Tüm performans bölgelerinde optimize edilmiş yanma sayesinde, yakıt %100 verimde kullanılır. Böylece PowerControl, dizel partikül filtreli araçlarda da sınırsız bir şekilde uygulanabilir. Egzoz değerlerine uyulduğu, araçlara özel parça onaylarıyla teyit edilir.

Uyarlanabilir sensör sistemi

Sürücü isteğine göre akıllı verim artışı

Uyarlanabilir sensör sistemi, tüm önemli motor verileri bazında, motorun ilgili yük durumunu algılar ve buna göre verim artışını hazırda tutar. Sürücü örneğin sollama sırasında çok fazla performans talebinde bulunursa, modifikasyon otomatik olarak devreye girer. Fazla performans istenmiyorsa, modifikasyon akıcı bir şekilde azalır. Orijinal motor kontrol ünitesinin her türlü uyarlaması, mükemmel senkronizasyonla ve dinamik olarak gerçekleşir. Ve bu sadece yük durumu bazında değil, aynı zamanda en iyi performans sonucu için devre bağlı olarak da gerçekleşir. Gerektiğinde daha yüksek performans, ve mümkün olduğunca daha az yakıt tüketimi – işte bu DTE teknolojili adaptif modifikasyondur.

Otomatik ayarlama fonksiyonu

Tüm sürücülere otomatik olarak uyar.

Bu inovasyonla DTE'nin sistemleri, aracınıza bağlı özellikleri öğrenme yeteneğine sahiptir. Hafıza fonksiyonu, kısa bir alışma sürüşünde, farklı enjeksiyon döngülerinin özel verilerini algılar. Bu şekilde elde edilen veriler optimizasyon işleminin temelidir. Bu şekilde standart toleranslar dengelenir ve her araçta optimum bir sonuca ulaşılır – külfetli bir manuel ayara hiç gerek kalmadan.

Engine Protect+

Daha fazla koruma ve aracınızın güvenliği için bir artı.

DTE, Engine Protect+ altında, bir dizi yeni güvenlik standardını ortaya koyar. Bunlar sürekli olarak motor yönetiminin sinyallerini denetler ve bağlı sensörleri ve motor kontrol ünitesini aşırı yüke karşı korur. Hava ve yakıt karışımları fiziksel olarak verimli bölgelerde kalır. Motorun koruma fonksiyonları korunur ve yasal olarak belirtilen emisyon değerleri değişmez.

Çoklu rapor teknolojisi

Chip tuningnda dönüm noktası.

PowerControl SNT'de bulunan inovatif çoklu rapor teknolojisi, analog ve dijital motor kontrol ünitesi teknolojilerini birleştirir. DTE performans artışı dijital SENT sinyallerini ve motor yönetiminin paralel önemli analog sinyallerini algılar ve optimize eder. PowerControl SNT, tüm en yeni nesil araçlar için dijital SENT teknolojili performans artışıdır.