Garanti hizmetlerimize genel bakış

Bir araç sadece zevk için değildir, aynı zamanda ihtiyaç duyulan ve güvenilir olması gereken ve bazen de temin edilmesi çok paraya mal olmuş bir ulaşım aracıdır. Biz bunun farkındayız!

Chip tuning güven meselesidir

Güveninizi kazanmak için bizim için üç kıstas önemlidir ve 1996 yılındaki kuruluşundan bu yana temel olarak DTE Systems'in felsefesini belirlemektedir:

  • Hizmetlerimiz ve ürünlerimiz kalite, fonksiyon ve teknoloji bakımından en üst düzeydedir.
  • Müşterilerimiz, tarafımızdan sağlanan modifikasyondan fazlasıyla memnundur.
  • Ürünlerimiz ve hizmetlerimiz uygulama ve fonksiyon açısından kesinlikle güvenlidir.

Bu temelleri daha da sağlamlaştırmak için memnuniyetiniz, modifikasyon elektroniğiniz ve hatta motorunuz için bile kapsamlı garanti sunuyoruz.

 

Memnuniyet garantisi

Memnuniyet garantisi: Kaliteli modifikasyonumuzu deneyin ve tamamen yeni bir sürüş hissi edinin. Chip tuning sistemini iyice test edin ve tüketim ile sürüş özelliklerine olan etkilerini değerlendirin – Artık onu geri vermek istemeyeceksiniz!

Chip tuning üzerine kapsamlı garanti

Bizden birinci sınıf bir ürün alacaksınız, o kadarı kesin. Ancak performans elektroniği yine de bozulacak olursa, chip tuning ürünü tarafımızdan satıştan sonra 5 yıl süreyle - yasal garanti mecburiyeti uyarınca - koşulsuz ve ücretsiz değiştirilir!

Uzun süreli yazılım servisi

Ayrıca bunun yanında, modifikasyon sisteminizin daima en güncel durumda olmasını sağlamak için, beş yıllık bir yazılım güncelleme hizmeti alacaksınız.

Herhangi bir durumda, kesin ayarlamalar, daha fazla bilgi

Garanti sözümüzde herhangi bir dezavantaj yoktur, sözümüz söz! Garantilerimiz açıktır ve adil kurallara uygundur. Bir garanti durumunun oluşumunun değerlendirmesi, etkililiği ve kabul edilmesinde özel garanti, iade ve iptal etme hükümlerimiz geçerlidir. Bunlar için sorularınız varsa, sorun değil. İstediğiniz zaman sorabilirsiniz. Daima seve seve hizmetinizdeyiz.

Bizim için tek şey geçerli: Ancak siz memnun olduğunuzda biz de memnun oluruz!