Sertifikalı performans ölçümleri: Test standı teknolojimiz

MSR 500/3 tekli makara test standı

Yazılı onay: Yeni MSR 500/3 test standımızda, yanınızda götürmek üzere DTE performans işlemesinin sonucunu yazılı olarak alırsınız. Arazi araçlarından spor araçlara kadar: Performans ve uzun süreli testler için size en yeni test standı teknolojisini sunuyoruz.

DTE test standı

MAHA'nın tek taraflı makara test standı, özellikle modifikasyoncuların talepleri uyarınca tasarlanmıştır. Alçak zemin yüksekliğine sahip araçlar da sorunsuz şekilde test standında kontrol edilebilir. Normal çift makara sistemlerine karşın biz, spor arabalar için ideal olan, tek makara test standı kullanıyoruz. Düşük dirençten dolayı teker sıcaklığı daha düşük tutulur.

Yüksek hızlar uzun süreli testlerde de mümkündür. Alışıldık tahrik değerlerinin yanında — Motor performansı, tork ve çekiş gücü — bu test standında sürüş döngüleri de simule edilebilir. Her ölçüme ilave olarak ayrıca lambda değeri de denetlenir. Böylece, en iyi yakıt hava karışımıyla hareket ettiğinizi ve aracınızın potansiyelini en iyi şekilde kullandığınızdan emin olabilirsiniz.

Şimdi yeni: Traktör test standı artık hizmetinizde

Yeni kuyruklu mil test standıyla, traktörlerin performans değerlerini de ölçebiliyoruz. MAHA'nın W500 test standı için, 650 kW civarında maksimum güç alımı mümkündür.

Traktör test standıDTE'de Claas Arion
Performans ölçümü başlıyorTest standına bağlanmış
Performans ölçümü başlıyorClaas için daha yüksek performans


 

W500 kuyruk mili fonksiyon ve performans test standının yapabildikleri: 

  • Kuyruk milinde motor performansının ölçülmesi
  • Performansın otomatik devir ayarı yoluyla sürekli devirde ölçülmesi
  • Torkun otomatik tork ayarı yoluyla sürekli torkta ölçülmesi
  • Şu işletim durumlarını harekete geçirmek için bir "ayrı ayrı ölçüm" gerçekleştirilmesi: Başlangıç devri, adım genişliği ile ve durma süreli son devir
  • Kuyruk mili devrinin ve motor devrinin ölçülmesi
  • Havalı frenin devire bağlı kayıp performans dengelemesi