DTE'nin PedalBox ürünü - aracınız için gaz pedalı modifikasyonu

Daha dinamik, daha hızlı tepki, değişken - yeni PedalBox 3S.

DTE modern otomobillerdeki tepki karakteristiğini iyileştirmek için, kolayca gaz pedalı elektroniğine bağlanabilen ve bir tak çalıştır cihazı olan PedalBox'u geliştirmiştir.

YENİ: PedalBox 3S

PedalBox, "SPORT", "SPORT Plus" ve "CITY" olmak üzere üç ön programlı sürüş moduyla teslim edilir. Tüm programlar, sürücüye gaz pedalının tepki karakteristiğini, ihtiyaca uygun şekilde ilgili trafik durumuna göre uyarlama olanağını sunar.

Diğer yedi performans kademesiyle, gaz pedalının kişisel uyarlamaları mümkündür. Böylece tüm talepleriniz karşılanmış olacaktır!

 
Daha fazla sürüş zevki

Modern motorlardaki gecikmeli gaz tepkisi gerçekten can sıkıcı bir durumdur. Tepki süresi iyileştirildiğinde, sürüş keyfi daha da artar. Sürücülerin isteği, "Meşhur düşünme saniyesi" olmadan ivmelenmedir.

 Kısaltılmış tepki süresi

PedalBox, modern gaz pedalı modifiyesi olarak üreticinin standart ön programlı, gaz pedalı karakteristik eğrisini iyileştirir. Program tuşu üzerinden dört farklı sürüş modu seçilebilir. Hassas ayarlar için, sürüş modları dahilinde yedi farklı performans kademesi daha bulunur.

 Daha yüksek dinamizm

Artık gecikme torku yok. Aracın tepkisi artık doğrudan PedalBox'un güçlendirilmiş sinyali üzerinden gerçekleştirilir. Sürücü motordan daha sportif ve daha spontan bir geri bildirim alır. Otomobil kullanımı yeniden eğlenceli hale geldi!

DTE'nin PedalBox videosu: Montaj ve Audi S3 ile test sürüşü


PedalBox nasıl çalışır?

Çoğu araç, bir "Drive-by-Wire" sistemiyle donatılmıştır. İvmelenme burada - birçok kişi tarafından bilinmeyen - kendini kanıtlamış bowden kablosu yerine, bir elektrik sinyal ile oluşturulur.  Bu sistem ECT veya ECM olarak adlandırılır. Ancak bu sistemler, PedalBox'ta olmayan, yüksek bir sinyal gecikmesine neden olurlar. Böyle aracın tam potansiyeli - doğrudan - kullanılabilir.

PedalBox neler mi yapabiliyor?

Virajlar, gaz pedalına basıldığı anda, motorun sürücüye tepki verdiği hızları daha da belirginleştirir. Burada sadece bir aracın gücü değil, bilakis bunu tüm kapsamı ile ortaya koyduğu sürenin uzunluğu önem taşır.

Grafikte açık bir şekilde görünmektedir:
City modunda (yeşil) bile aracın yanıt karakteristiği oldukça iyileştirilmiştir.

Sürücüye sadece bir tuş dokunuşuyla iki farklı program daha sunulur: Sport (turuncu) ve Sport-Plus (kırmızı).

Gaz karakteristik eğrisi (mavi) üreticinin ön programlı karakteristik eğrisini tarif eder. Burada PedalBox kapatılmıştır, araç standart durumdadır.

 

 

 

Küçük kutu - büyük etki

Yani üretici tarafından ayarlanan değerleri modifiye etmenin faydaları var. Müşterilerimizin olumlu PedalBox tecrübeleri de bunu göstermektedir. Yani DTE gaz pedalı modifikasyonu, müşteri beklentilerini ve motor potansiyelini karşılar. Sıkça görülen modern motorların gecikmeli gaz tepkisi, standart motor kontrol ünitesi korunarak, ortadan kalkmıştır.

PedalBox: DTE'nin orijinal gaz pedalı modifikasyonu
  • Kolayca daha hızlı ivmelenme
  • Kullanımı kolay ve sezgisel
  • Birkaç hamleyle basit montaj
Bir tıklamayla kendi PedalBox'unuza kavuşun!

 Şimdi yapılandırın!