Traktörünüz için inovatif performans optimizasyonu

En zor arazilerde en iyi verim için

Traktörlerin ve diğer tarım araçlarının zor çalışma işletiminde yeterince güce ihtiyacı vardır. Ancak bu güç, uygun tüketimle ve gerçekçi işletim masraflarıyla sağlanmalıdır. DTE Systems bu dizel cihazlar için de, ilave güç rezervleri ve görülebilir tüketim azalmasını sağlayan performans optimizasyonları sunar.

Daha yüksek performans, daha yüksek tork

İster Traktör, biçerdöver veya farklı bir tarım veya ormancılık aracı kullanın, DTE'nin performans artışı düşünebilir her çalışma durumunda uygulamanızı daha yüksek performans ve optimize edilmiş tork ile gerçekleştirmenizi sağlar. İlave kumanda ünitelerimizle daha yüksek ekonomik etki ve tasarruf sağlayın. Yüksek ve daha da artan enerji fiyatları zamanlarında çok önemli bir faktördür.

Claas Xerion 5000 için daha yüksek performans ve verim - şimdi videoda!

İşletmenizin performansını artırın:

  • her çalışma uygulaması için güçlü performans modifikasyonu ✔
  • yakl. %25 daha yüksek performans ve tork ✔
  • optimize edilmiş tüketim değerleri ✔
  • daha az uygulamada daha fazla getiri ✔

Kendi kendine montaj veya yerinde montaj - şimdi test edin!

Sistemler, birlikte teslim edilen montaj kılavuzuyla sorunsuz şekilde tarafınızdan monte edilebilir. Ancak yerinde montaj servisimizi de kullanabilirsiniz! Traktör modifikasyonumuzu tamamen risk olmadan test edin ve sizde ikna olun.

 

» DTE Traktör haberleri

İster Traktör, biçerdöver veya farklı bir tarım veya ormancılık aracı kullanın, DTE'nin performans artışı düşünebilir her çalışma durumunda uygulamanızı daha yüksek performans ve optimize edilmiş tork ile gerçekleştirmenizi sağlar.

 

Claas Arion 420: Özel kesim performans

Modern tarıma dair talepler artıyor: daha büyük yüzey performansı, daha az masraf. Bunun için Claas Arion DTE tarafından iyi donatılmıştır! PowerControl PDI DTE performans artışının montajının ardından müşteriyle görüşülüp programlama gerçekleştirilir.

>>daha fazla bilgi edinin
 

Size ait Claas Arion 530 için DTE modifikasyonu

Bir DTE performans artışı ile traktörünüzün gücü iyileştirilebilir ve böylece hektar başına daha düşük yakıt tüketiminde daha yüksek bir yüzey performanslarına ulaşılır. Tarla ve arazi çalışmasından yol taşımacılığına kadar inovatif DTE chip tuningi, modern tarım için yüksek performans sunar.

>>daha fazla bilgi edinin
 

Yeni traktör test standı artık hizmetinizde

DTE Systems ekibi, mükemmel çalışmayı ve yüksek bir üretkenliği sağlamak için yerinizde en iyi performans kapasitesini tespit eder. Mobil test standımızla, modifikasyon ve motor birbiriyle en mükemmel şekilde ayarlanır ve geliştirilir, bu sayede önemli ve geniş bir devir bölgesinde sürekli performans ve tork değerleri sağlanır.

>>daha fazla bilgi edinin
 


Lütfen yasal notlarımızı da dikkate alın

İlave kontrol ünitesinin montajında, araç ruhsatına işletilmeden, kontrol raporunun parça onayı veya tekil onayı yoluyla, işletim izninin ve trafikte kullanılması durumunda sigorta güvencesinin iptal olmasına neden olacak, yapısal bir değişiklik söz konusudur. Kamuya açık trafikte, yeterli sigorta koruması olmadan bir tarım aracının işletilmesi § 6 zorunlu sigorta yasasını ihlal eder ve cezalandırılabilir.

DTE Systems gerekli belgeleri almak için memnuniyetle hizmetinizde - sormaktan çekinmeyin! Chip tuning veye ilave kontrol ünitesi yoluyla bir performans artışı, satıcıya karşı garanti taleplerinin ve üreticiye karşı tahmini garanti taleplerini iptal olabilir. Lütfen bizden sigorta olanaklarına dahil bilgi alın.