Ağır vasıtanız için inovatif performans optimizasyonu

Ağır vasıtalar için DTE chip tuningi: Daha yüksek performans. Daha az tüketim!

Etkili ve sürdürebilir fiyat performans faktörüyle en iyi performans: Ağır vasıtalar için PowerControl. DTE enjeksiyon modifikasyonu daha iyi bir karakteristik diyagramıyla enjeksiyonu iyileştirir ve daha yüksek bir etki derecesi sağlar. Bu, ticari araçlarda yakıt tüketimini sürdürebilir şekilde azaltır - her araç filosu için iyi bir önkoşul.

Kendini amorti eden bir avantaj!

Bir DTE performans optimizasyonuyla %12'ye kadar bariz bir yakıt tasarrufu sağlarsınız. Bu şekilde PowerControl ilave kontrol ünitemizle doğrudan bir rekabet avantajı elde edersiniz. Çünkü ekonomik verimlilik, enerji masraflarının arttığı bir çağda, çok önemli bir faktördür.

İşletmenizin performansını artırın:

  • Daha yüksek performans ve tork ✔
  • yakl. %12 ağır vasıta yakıt tasarrufu ✔
  • daha az uygulamada daha fazla getiri ✔

Kendi kendine montaj veya yerinde montaj - şimdi test edin!

PowerControl, birlikte teslim edilen montaj kılavuzuyla, sorunsuz şekilde tarafınızdan monte edilebilir. Ancak yerinde montaj servisimizi de kullanabilirsiniz! Ağır vasıta modifikasyonumuzu risk taşımadan test edin ve kendiniz ikna olun.


» DTE kamyon haberleri

DTE'nin bir performans artışı, akla gelebilecek her çalışma durumunda, daha fazla güç ve performans ile optimize edilmiş tork elde etmenizi sağlar.

Yeni: Iveco Stralis 420 (Euro 6)

Enjeksiyon sürelerinin uzatılmasıyla ve münferit silindir sinyallerinin optimize edilmesiyle, Iveco Stralis'in performansı yaklaşık 55 BG artarak 515 BG'ye çıkıyor. Aynı şekilde torktaki güç artışı: 2.400 Nm üzerine 250 Nm ekleniyor. Iveco Stralis'in azaltılmış yakıt tüketiminin yanında, tırmanışlara bağlı vites değiştirmeler de azalır.

>>daha fazla bilgi edinin

Optimize edilmiş: Scania R520 (Euro 6)

PowerControl PDX enjeksiyon modifikasyonu 16,4 litre büyüklüğündeki V motorun performansının ve torkunun maksimal değerlerini optimize eder: Performans 520 BG'den 575 BG'ye 55 BG'lik bir artış gösterir. Tork 2700 Nm'den 2930 Nm'ye 230 Nm'lik bir artış gösterir. PowerControl PDX bu şekilde tüm motor karakteristik diyagramında Scania R520'nin etki derecesini iyileştirir.

>>daha fazla bilgi edinin

PowerControl PDI ile DTE enjeksiyon modifikasyonu

PowerControl PDI, DTE Systems'in yeni enjeksiyon modifikasyonudur. Performans optimizasyonu için modifikasyon modülüyle enjektörler doğrudan kontrol edilir. Enjektörler üzerinden yakıt, münferit silindirlere püskürtülür. Bu sırada PowerControl PDI oldukça kesin çalışır: Modül, yük durumunda ve ilgili devire bağlı olarak gerçek zamanlı, enjeksiyon zamanlarının nasıl optimize edileceğini hesaplar.

>>daha fazla bilgi edinin


İnovatif: DTE'nin çoklu karakteristik diyagram teknolojisi

İlave kumanda üniteleri alanındaki en yeni gelişim, DTE'nin çoklu karakteristik diyagram teknolojisidir. Bu sırada ilave kontrol ünitesine, uygulama bölgesine bağlı olarak uygun şekilde kullanılan ve etkinleştirilen, 4-8 karakteristik diyagramı kaydedilir. Bu, özellikle düşük yakıt tüketimine bağlı olarak en iyi performans ve tork değerleri anlamına gelir.

Temiz: Dizel partikül filtresi için en iyi uyumluluk

Enjeksiyonun oldukça daha ince püskürtmesiyle yanma işlemi optimize edilir ve yakıt daha verimli kullanılır. Açığa duman ve is çıkarmaz. İlave kumanda ünitelerimiz dizel partikül filtreleriyle uyumludur ve tabi ki katı geçerli Euro-6 standartına uymaktadır.

Akıllıca düşünülmüş: Hafıza fonksiyonu

Kumanda üniteleri, aracınıza bağlı özellikleri ve performans spesifikasyonlarını öğrenmek için tasarlanmıştır. Hafıza fonksiyonu, kısa bir alışma sürüşünde farklı enjeksiyon döngülerinin verilerini yük durumuna bağlı olarak algılar. Bundan elde edilen veriler, peerformans optimizasyonu işleminin temelidir. Seri toleransları, aracınızın modifikasyonunun en iyi sonucu için bununla dengelenir ve denetlenir.


Lütfen yasal notlarımızı da dikkate alın

İlave kontrol ünitesinin montajında, araç ruhsatına işletilmeden, kontrol raporunun parça onayı veya tekil onayı yoluyla, işletim izninin ve sigorta güvencesinin iptal olmasına neden olacak, yapısal bir değişiklik söz konusudur. DTE Systems gerekli belgeleri almak için memnuniyetle hizmetinizde! Chip tuning veye ilave kontrol ünitesi yoluyla bir performans artışı, satıcıya karşı garanti taleplerinin ve üreticiye karşı tahmini garanti taleplerini iptal olabilir. Lütfen bizden sigorta olanaklarına dahil bilgi alın.