DTE enjeksiyon modifikasyonu

Kendini amorti eden bir avantaj!

İnovatif PowerControl PDI ve PDX ilave kontrol ünitesiyle yakıt enjeksiyonunun fabrika ayarları optimize edilir. Motor yönetimi sensörlerinin optimize edilmesiyle gerçekleştirilen klasik optimizasyonun yanında DTE, özellikle ticari araçlar için, özel kullanımlar için PowerControl PDI ve PDX enjeksiyon modifikasyonunu geliştirdir: Enjektörlerdeki doğrudan kontrol üzerinden kesin ve gerçek zamanlı enjeksiyon döngüsü uyarlanır. PowerControl böylece araca, sürüş performansına ve çalışma uygulamasına göre %15'e kadar bir tüketim azalmasını sağlar. İlave kontrol ünitesi, ticari araçlarda bilerek ilgili taşıma görevine göre yapılandırılır. Böylece tüm, motor taraflı seri toleransları dikkate alınabilir.

Bu tam uyan fonksiyon şeklini sağlamak için PowerControl ince test süreçlerinden geçer: İlave kumanda üniteleri kontrol yerlerinde birden çok yük durumlarında ve farklı sıcaklık bölgelerinde ve rakımlarda mükemmel şekilde ayarlanır.


PowerControl PDI ve PDX ile DTE enjeksiyon modifikasyonu

 Enjeksiyon döngülerinin optimizasyonu ✓
› Yüke dayalı görevler için daha yüksek tork ✓
› Daha az yakıt, daha yüksek yol verimi ✓
› Araca ve taşıma profiline göre ayarlanmış ✓
› Araç hedef hıza daha erken ulaşır ✓
› Daha az vites değiştirme, bu sayede daha az çekiş kuvveti kesintisi ✓


PowerControl PDI ve PDX nasıl çalışır?

Performans optimizasyonu için PowerControl, doğrudan enjektörlere bağlanır. Enjektörler üzerinden yakıt, münferit silindirlere püskürtülür. Hemen ana enjeksiyon impalsından sonra DTE, ilave kontrol ünitesiyle ilave bir enjeksiyon sekansı uygular.

BU sırada PowerControl oldukça kesin çalışır: İlave kontrol ünitesi, sensör sistemi üzerinden münferit silindirlerin çalışma çevrimlerindeki devir değişmesini ölçer. Algılanan verilerle ve araca özel karakteristik diyagramıyla PowerControl, enjeksiyonu gerçek zamanlı uyarlar.

Bu şekilde performans ve tork optimize edilir ve yüke dayalı sürüş aralıkları kısaltılır. Böylece PoweControl görülebilir şekilde yakıt tasarrufu yapar, CO2 emisyon çıkışını azaltır ve yol verimini arttırır.


 
Ağır vasıtanız için daha yüksek performansScania için daha iyi performans sonucu
Ağır vasıtanız için daha yüksek performansAğır vasıta motorları için optimize 
Ağır vasıtanız için daha yüksek performansTest standında yapılan hassas ayarlar

Kendiniz ikna olun!

PowerControl ile yakıt olduğu gibi CO2 emisyonları da sürdürebilir şekilde azaltılabilir ve kısa bir amortisman süresi sonrasında görülebilir tasarruf etkilerine ulaşılabilir.


PowerControl: Daha güçlü bir motor almak için en iyi alternatif

Sizde aracınız için bir DTE enjeksiyon modifikasyonundan tam kapsamlı faydalanın.
Modifikasyon seçeneklerimiz hakkında sizde bir genel bakış edinin.

  • Yakıt optimizasyonu için mükemmel ayarlanmış performans optimizasyonu
  • En yeni DTE teknolojisiyle en üstün güvenilirlik ve güvenlik
  • Ayrıntılı montaj kılavuzuyla kolay montaj

Binek araç motorları için DTE enjeksiyon modifikasyonu

Modern dizel teknolojili araçlar için daha yüksek tork

Modern dizeller az tüketim, iyi sürüş tarzı ve güçlü performansı sayesinde piyasada canlılık yaşıyor. Bunun için birçok yeni geliştirmeler motor verimini arttırıyor. DTE'nin en yeni nesil performans artışıyla, sürüş zevki ve yüksek dinamik isteği bu verimle birleştirilebilir.

DTE enjeksiyon modifikasyonuKontrol yerlerinde yapılan ince ayarlar
DTE enjeksiyon modifikasyonuİnovatif enjeksiyon modifikasyonu
DTE enjeksiyon modifikasyonuDTE ile en iyi performans sonucu

En yeni nesil enjeksiyon modifikasyonuyla güçlü bir şekilde ilerleniyor: Daha yüksek performans ve torkta hissedilebilir artış. Buna ulaşmak için, yakıt doğru miktarda, doğru zamanda basınç altında enjekte edilmelidir. Bunun hepsi silindire özel olarak ve çok hızlı bir şekilde enjektörlerin manyetik valfleri üzerinden gerçekleşir. İşte burada DTE enjeksiyon modifikasyonu ortaya çıkıyor.

Bu sırada motorların uzun ömürlülüğü ve işletim güvenliği DTE'de birinci sıradadır. İlave kumanda ünitelerimizin en yeni DTE modifikasyon teknolojileri ile birlikte dizel motorların tüm koruyucu fonksiyonları kalır ve yasal belirtilen emisyon değerleri etkilenmez. En iyi sonuç için olası seri toleransları dengelenir.

Modifikasyon sonucu: Gücün açığa çıkmasında daha fazla etkililik, bu sayede daha az gaz ile daha fazla dürtü. Özellikle ara ivmelenmede basınç, daha dengeli açığa çıkar.

Dizel motorlu araçlar için PowerControl
performans artışıyla DTE enjeksiyon modifikasyonu
  • Mükemmel ayarlanmış performans optimizasyonu
  • En yeni DTE teknolojisiyle en üstün güvenilirlik ve güvenlik
  • 2 yıl motor, motor yönetimi ve şanzıman garantisi
  • 3.300'ün üzerinde model için parça onayı mevcut
  • Ayrıntılı montaj kılavuzuyla kolay montaj
  • Ürünü aldığınız günden itibaren 30 gün para iade garantisi