DTE Cip Ayarlama Uygulamasi : Akilli Telefonlar Uzerinden Ayarlama Denetimi

Yeni PowerControl uygulamasi mukemmel, arac kokpiti icin ekle!

Cip ayarlama kutusu PowerControl X ve PowerControl RX, DTE sistemlerindeki en son motor ayarıdir. Ayricalikli Ozelligi : Tum ayar modulleri X-Serisi ve akıllı telefon aracılığıyla kokpitte çalıştırılabilir. Ilave olarak, enstrümantasyon panelleri ile PowerControl uygulaması mevcut motor performansı hakkında canlı bilgi sağlar.

PowerControl Uygulaması: Akıllı Telefon Uzerinden DTE Ayarlama

DTE Ayar : PowerControl X ile daha fazla performansDTE Ayar : PowerControl X ile daha fazla performans
YENI! DTE sistemlerinden PowerControl uygulamasiYENI! DTE sistemlerinden PowerControl uygulamasi

DTE ayarlama PowerControl uygulaması aracılığıyla kokpitten açılabilir veya kapatılabilir. Cesitli programlar telefon üzerinde basit bir silme ile değiştirilebilir. Surucunun programlar arasinda secim yapma sansi var Sport, Dinamik, Verimli. Her sürücü kendi sürüş profilini böyle seçer. Bir buton dokunuşuyla, sürücü kendi kişisel ayar kümesini seçer ve akilli telefonu ile istedigi zaman degistirebilir.

Kolay Kontrol, Gercek Zamanli Ekran ve Ful Kontrol: Powercontrol uygulamasının tüm işlevleri bir bakışta…


Performans Araclari : DTE ayarlama denetimini yasayin ilk elden!

Performans araclari, akilli telefon ekraninda ilgili tum motor performans verilerini canli olarak goruntuleyen, PowerControl uygulamasının özel bir vurgulamasidir. Sürücü, otomobilindeki mevcut motor performansı hakkında bilgilenir ve böylece sürüş sırasında DTE ayarının tam kontrolünü sağlar. PowerControl uygulamasi paketinin tamami, ayrıca yenilikçi bir ivme ölçer içerir; bu, g-kuvvetinin aracın üzerinde, gerçek zamanlı olarak hareket zamanını ölçer.

PowerControl Uygulamasi: Kokpitten Ful KontrolPowerControl Uygulamasi: Kokpitten Ful Kontrol
New: Sürücü için enstrümantasyon panelleriNew: Sürücü için enstrümantasyon panelleri

Isınma zamanlayıcısı ile entegre ve yapilandirilabilir. DTE motor ayarı, belirtilen sürenin bitiminden sonra başlar ve böylece uygun motor çalışma sıcaklığında sürücü, motorun ısınma süresi olan DTE ayarının başladığı anda kendini ayarlayabilir.


PowerControl Uygulamasi : Bir Bakista Tum Detaylar

  • Bluetooth ile DTE ayarlama kutusu ile doğrudan bağlantı
  • Akıllı telefon uygulaması ile çeşitli sürüş programları
  • Enstrümantasyon panelleri tüm ilgili motor verilerini gösterir
  • Yenilikçi ivme ölçer
  • Warm-up Timer motoru ısınma süresini ayarlar
 

DTE ayarlama simdi, profosyonel olarak satisi yapilan magazalarin yani sira www.chiptuning.com web sitesinde. PowerControl uygulamasini ucretsiz olarak ‘application stores ITunes ve Google Play’ den edinebilirsiniz.